soukromí překladatelé - překlady, překladatelské firmy

Stát se partnerem

Potřebujete překlady dokumentů nebo tlumočení? Nepodceňte výběr vhodného překladatele či tlumočníka. S výběrem vám pomůže databáze v Registru překladatelských firem!

Nejlepší překladatelé a překladatelské agentury v Praze jsou registrovány v Registru překladatelských firem. Služby překlady Praha hledají zákazníci, kteří chtějí své překlady mít pod kontrolou a osobně komunikovat s překladatelem přímo v Praze.

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Velkoplošný tisk - výroba reklamy, tisk plachet

Výroba reklamních plachet a výroba reklamy

Nabízíme velkoplošný tisk - výroba reklamy, tisk plachet výrobu reklamních cedulí, tisk tapet na míru, tisk samolepících folii, dále nabízíme děrovanou folii průhlednou folii, barevné samolepky včetně ořezu výroba již od pár kusů. Výroba reklamy probíha za pomoci kvalitních tiskáren Roland.

Tlumočnictví

Tlumočnictví a překladatelství

Tlumočnictví je ústní projev, při kterém jsou kladeny velké nároky na tlumočníka. Není to jen znalost cizího jazyka, ale také schopnost ihned reagovat a rovnou tvořit souvislý text při hovoru. Hledejte pečlivě vhodného tlumočníka nebo agenturu.


Jazykové weby:

Jazykové weby